One Energy

2017

Brief

One Energy to portal rozwoju świadomości. Miejsce to łączy cechy portalu tematycznego i społecznościowego.

To baza wiedzy o życiu w harmonii, zdrowym i holistycznym podejściu do życia. Inspiruje do rozwoju w pełnej świadomości i zgodzie z samym sobą – wewnątrz i na zewnątrz. Wskazuje jak odnaleźć siebie i kreować swoją rzeczywistość poprzez doświadczenie i pogłębianie swojej świadomości.

Świadomy styl życia promuje wśród społeczności ponad 16tys. osób poprzez portal i kanały social media, angażując się w wydarzenia, warsztaty i koncerty oraz współpracując z licznymi partnerami.

Integralną częścią projektu jest telewizja internetowa One Energy TV, realizująca wywiady z nauczycielami, trenerami, mentorami z Polski i z zagranicy. Dotychczas zrealizowano 2 sezony “Rozmów z mistrzami”, w których gościło 32 ekspertów oraz serię spotkań LIVE pod hasłem “Jedna energia w nowym świecie”, odpowiadającą na potrzeby społeczności podczas pandemii.

Materiały reklamowe
One Energy

One Energy to także szerszy ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości oraz koncentrujący się na zrównoważonym rozwoju, projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć. Jednym z nich jest autorski projekt One Energy Premium Glamping & SPA . W jego ramach spółka działa kompleksowo w zakresie projektowania, budowy jak i obsługi obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach na terenie Polski.

0
Społeczność na Facebooku
0
Wywiadów video
0
Opublikowanych artykułów

Projekt One Energy
Premium Glamping & SPA

One Energy Premium Glamping & SPA pozostaje w zgodzie z wartościami promowanymi w ekosystemie One Energy – umożliwia doświadczanie holistycznego relaksu ciała i umysłu w bezpośrednim otoczeniu przyrody. Projekt ten redefiniuje modele wypoczynku i rekreacji, wpisując się w globalny trend turystyki well-being.

 

Kontakt

   

   

  ArteMis Creation Sp. z o.o. Sp. k.

  ul. Fabryczna 9 lok. 3
  00-446 Warszawa
  NIP: 7010991875

  Telefon:
  +48 690 544 069

  Email:
  [email protected]

  NIP: PL 522 303 52 22
  REGON: 362222510

  Zaufali nam

  Copyright © 2020 Arte-Mis Creation. All rights reserved.