Agencja kreatywna ArteMis

Pomysł - Projekt - Zachwyt

ArteMis

Nasi klienci definiują nas jako wszechstronny zespół projektowy

Agencja ArteMis Creation od 2013 roku wspiera przedsiębiorców w realizacji działań rozwojowych, marketingowych i sprzedażowych. Butikowy zespół kreatywny specjalizuje się we wszechstronnej komunikacji marketingowej i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Obsługuje zarówno firmy rodzinne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jest partnerem w podejmowaniu strategicznych decyzji i rozwijaniu biznesu na każdym etapie. To specjaliści, którzy są blisko nowych technologii i stale śledzą rynek w poszukiwaniu nowych rozwiązań i inspiracji.

0
lat na rynku
0
przepracowanych godzin
0
Klientów
0
Profile w social media
0
Projektów graficznych

Zespół

Nasz team tworzą doświadczeni stratedzy, marketingowcy, managerowie projektów, analitycy, graficy, webmasterzy,
specjaliści mediów społecznościowych i PR, copywriterzy, specjaliści DTP, korektorzy i ilustratorzy.

Agata Swornowska

CEO

Założycielka Agencji Kreatywnej ArteMis Creation i lider zespołu specjalistów prowadzącego zaawansowane kampanie marketingowe i PR. Jej predyspozycje zawodowe odnoszą się do skutecznych działań związanych z wprowadzaniem nowych marek na rynek, obejmujące takie obszary jak: rozwój i sprzedaż, wizerunek, promocja i strategia rozwoju. Redaktor naczelna multimedialnej platformy rozwoju świadomości www.1energy.org. Kreatorka życia pełnego synergii, w którym nadrzędna rolę odgrywa rozwój świadomości oraz harmonia. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w mediach w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, jako producentka i szefowa redakcji wiodących stacji TV – takich jak TVN, TVP, Polsat, ProSieben Sat1 oraz innych. Przedsiębiorca, inwestorka i mentorka.

Magdalena Podhorodecka

Managing Director

Karierę̨ zawodową rozpoczęła od pracy w telewizji na stanowisku dziennikarki i kierownika produkcji. Zamiłowanie do produkcji wideo przełożyło się na pasję budowania wizerunku marek przy wykorzystaniu narzędzi marketingowych. Z Agencją ArteMis związana od samego początku. Współpracowała z markami z branży gastronomicznej, lifestylowej, biznesowej. Wielokrotnie obsługiwała klientów rozpoczynając od działań brandingowych i wprowadzenia marki na rynek.

Anna Patura

Account Manager

Aneta Filipczak

Senior PR Manager

 

Andrzej Grzesiak

Graphic Designer

 

Mateusz Pietryka

Broadcast Producer

Kontakt

   

   

  ArteMis Creation Sp. z o.o. Sp. k.

  ul. Fabryczna 9 lok. 3
  00-446 Warszawa
  NIP: 7010991875

  Telefon:
  +48 690 544 069

  Email:
  [email protected]

  NIP: PL 522 303 52 22
  REGON: 362222510

  Administratorem danych osobowych jest Artemis Creation Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie 00-446, przy ulicy Fabrycznej 9 lok. 3 , NIP 7010991875, tel. 690 544 069, [email protected] Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

  Zaufali nam

  OPINIE

  Mówi się o Nas!

  Copyright © 2020 Arte-Mis Creation. All rights reserved.